HomeSortimentNávodyFotogalerieCeníkyKontaktyProdejci                   

Pravní doložka

Tyto stránky byly vytvořeny výlučně s cílem informovat uživatele o výrobcích a službách firmy Stone Age s.r.o.. Jakékoliv obchodní využití dat uvedených na těchto stránkách ( www.bazenove-lemy.cz ) je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele vyloučeno. Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze obecného charakteru. Provozovatel webu upozorňuje, že informace na webových stránkách jsou zčásti přebírány od třetích stran, mohou obsahovat věcné a technické nepřesnosti a mohou být z důvodu technického vývoje aktualizovány bez předchozího upozornění. Provozovatel může kdykoliv bez předchozího upozornění změnit produkty uvedené na svých stránkách.

Provozovatel webu nenese vůči jiné straně odpovědnost za přímé, nepřímé, mimořádné nebo jiné následné škody, způsobené použitím informací z jeho webových stránek, včetně ušlého zisku, vynaložených nákladů, přerušení činnosti a dalších škod. Informace uvedené na webových stránkách nelze interpretovat jako prohlášení o vhodnosti výrobků a služeb pro některý konkrétní účel. 

Prezentace a obsah těchto stránek vytvářejí celek chráněný platnými zákony o intelektuálním vlastnictví, jehož majitelem je provozovatel webu. Jakákoliv reprodukce a nebo prezentace jeho obsahu, částečná nebo celková, nemůže být provedena bez předchozího písemného souhlasu provozovatele.

Veškeré texty, fotografie, ilustrace, ikony, i základní údaje jsou výlučným vlastnictvím provozovatele a jako dílo jsou chráněny autorským zákonem.

Veškerá práva k autorskému dílu jsou vyhrazena. Jeho reprodukce i jakýkoli jiný způsob užití jsou zakázány, s výjimkou případů, kdy bylo uděleno výslovné svolení.